sadsad x
asdasd

Cevher Hıyar Tohumu

Çok Lezzetli

Yüksel Tohum
Fiyat
:
16,00 TL
Havale ile
:
16,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Hıyar yetiştirmek bir sanattır. En çok tüketilen, sebze ile meyve arasında işlev gören, her mevsimde ve her sofrada tüketilebilecek kadar değerli hıyar meyvesini yetiştirmenin birçok püf noktası vardır. İçinde bolca su barındıran hıyarın yetiştirilmesi sırasında su oranını dengede tutmak başlı başına bir iştir. Suyu az olursa meyvesi acı, çok olursa çekirdekleri büyük ve rengi sarı olur.

    Tohum Sanatı, birçok farklı hıyar türü içinden birini seçmek isteyenlere Cevher Hıyar Tohumu’nu öneriyor. Beit Alpha hıyar familyasından olan Cevher Hıyar Tohumu, küçük yapraklı ve boğum araları kısa bir bitkidir. Verimliliği çok yüksektir. Cevher Hıyar Tohumu yetiştiriciliğinde koyu yeşil, hafif damarlı 18-19 cm uzunluğunda kaliteli bir meyve ile buluşabilmektesiniz. Erken ilkbahar ve geç sonbahar sera döneminde yetiştirilmesi önerilen hıyar, ekilirken her bir ekim yerine 2-3 tohum koymakta fayda vardır.

    % 100 doğal tohum sunan Tohum Sanatı, % 100 emek ile büyüyen meyvelere öncülük ediyor. Bitkilerin dilinden anlamak başlı başına bir iştir. “Bir tohumu büyütmekte ne var” diyenlerin, hıyar büyütmeyi denemiş olanları dikkate alınmalıdır. Çok zor olmayan ancak incelik isteyen bu hassas meyveye ulaşmayı başarmak önemlidir. Ulaşılan meyvenin tadının buruk olmaması, renginin sarıya çalmaması ise gözetilecek diğer değerlerdendir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.