sadsad x
asdasd

Dörtel Hıyar Tohumu

Çok Verimli

Yüksel Tohum
Fiyat
:
15,00 TL
Havale ile
:
15,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Beit Alpha Hıyar Familyasından gelen Dörtel Hıyar Tohumu aracılığıyla söylemek istediğimiz bir şey var. Hıyarın 90 cinsi ve 750 türü bulunur. Bu ne demektir biliyor musunuz? Hiçbir şeyi hafife almamak gerekir. Kimilerinin kimilerine “hıyar” deyip geçtiği bu dünyada, birbirinden farklı birçok özellikte hıyar familyasının birinden gelip bir hıyar olarak bu dünyadan geçmek az bir şey değildir.

    Tohum Sanatı, %100 doğal tohumları ile ülkemizin yerli sermaye işletmelerinden biri olarak, toprağı, doğayı, bitkiyi sevenleri bu ihtiyaçları ile buluşturuyor. Şehir hayatında nadiren görebildiğimiz yeşili, doğal yetiştiğine emin olabileceğiniz bitkiyi evinize, hobi bahçenize taşıyor. Toprağa dokunmak, bitkiyi sulamak, çiçeği burnunda meyvesini büyütmek hep güzel iştir, sevgiden gelir.

    Herkese ve her şeye karşı sabır gösterebilmenin, hoşgörülü olabilmenin önem kazandığı günümüzde, “hıyar” deyip geçmeyelim efendim. Her hıyarın bir yetiştireni var, her hıyarın bir yetiştirilme şekli var, bu hıyarın bir büyüme, serpilme süreci var. Bunca emek ancak sofrada olsa bir çırpıda tüketilir. Yani efendim, siz bir Dörtel Hıyar’ı yetiştirmeyi deneyin, sonra bırakın kusur aramayı bir kenara, sofranıza koyun, afiyetle yiyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.