sadsad x
asdasd
Kullanıcı Sözleşmesi

Madde 1 - Giriş

İşbu kullanıcı sözleşmesi ("sözleşme") ve www.tohumsanati.com sitesinde (¨site¨) yer alan diğer kurallar, Tohum Sanatı tarafından sunulan hizmetlerin şart ve koşullarını düzenlemektedir. Sitede yer alan tüm politika ve kurallar işbu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olarak, işbu sözleşmenin ekini oluşturmaktadır.

İşbu sözleşme, sizinle Kurşunlu Köyü Madenler Mahallesi ANTALYA  adresinde yerleşik Tohum Sanatı arasında yapılmaktadır. Hizmetlerimizi kullanmakla, işbu sözleşmenin hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz.

Madde 2 - Süre

Sizin tarafınızdan gerekli kimlik bilgilerinin siteye girilmesi ve yine tarafınızca verilen e-posta adresine gönderilecek e-postanın teyit edilmesi ile üyelik kayıt işlemi tamamlanır. İşbu sözleşme tüm kullanıcılar için geçerlidir. İşbu sözleşme; yeni kullanıcılar için üyelik kayıt işleminin tamamlanması ile, mevcut kullanıcılar için onaylandığı tarihte,yürürlüğe girecektir.

Madde 3 - Kapsam

Tohum Sanatı, sizlere internet üzerinden ürün ve/veya hizmet satma ve/veya satın alma imkanı sunan sanal bir pazaryeri sağlamaktadır. Tohum Sanatı, bu sitede listelenen ürün ve/veya hizmetlerin sahibi veya satıcısı değildir.

Tohum Sanatı, kullanıcılar tarafından sağlanan içeriklerin ve satışa sunulan ürün ve hizmetlerin doğruluğu, kalitesi, güvenliği veya bu ürün ve/veya hizmetlerin yasal olup olmadığı hususunda herhangi bir beyan, garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.