sadsad x
asdasd
Yeni

Kıtır Hıyar Tohumu

Mini Hıyar, Çok Lezzetli

Yüksel Tohum
Fiyat
:
20,00 TL
Havale ile
:
20,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Bir insanı yetiştirmek gibi, bir bitkiyi yetiştimek de emek gerektirir. Yalnız, güzel olanı, bitki yetiştirmek insan yetiştirmeye nazaran daha kolaydır. Her ne kadar nasıl yetiştirileceğini bilmek gerekse de, sistem bir insanı yetiştirmekten daha basit şekilde işler. İşe % 100 doğal Kıtır Hıyar Tohumu’nu Tohum Sanatı’ndan edinerek başlayabilirsiniz. Size Tohum Sanatı web sitesi üzerinden verilen bilgiler doğrultusunda, bu tohumu uygun bir toprakla buluşturup, yetiştirme inceliklerini harfiyen yerine getirdiğinizde meyvesini alabilir ve eserinizle övünebilirsiniz.

    Kıtır Hıyar Tohumu, sizi şaşırtmayacak özelliklere sahip olacaktır. Yeşil renkli, uzun saplı, 10-12 cm boy aralığında, tadı ve aroması mükemmel olan hıyar bu tohumun size vereceği meyvenin tarifidir. Çok verimli bir hıyar türü olan Kıtır Hıyar Tohumu’nu, bahçenizde ve hobi bahçenizde yetiştirebilirsiniz. Daha geniş alanlarda ve seralarda yetiştirirseniz de, Kıtır Hıyar Tohumu’nun istikbali daha parlak olacaktır. Çünkü yetişmiş Kıtır Hıyarlar ihracata uygundur ve dünya üzerinde istediğiniz herhangi bir ülkeye göndermeniz mümkündür.

    Tohum Sanatı ile, bir sebzeden beklentiniz her ne ise ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sadece sofranızda afiyetle yiyeceğiniz bir hıyar, dilerseniz de dillere destan olacak, bir çok evin mutfağında değerli sayılan ve tereddüt edilmeden satın alınan bir hıyar elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.