sadsad x
asdasd

Aroma Domates Tohumu

Yuvarlak Salkım, Kokteyl

Yüksel Tohum
Fiyat
:
24,00 TL
Havale ile
:
24,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (1)
  • Topraktan size özel bir mesaj var. Diyor ki; “Beni beslerseniz, ben de sizi beslerim”, “Hem de öyle bir beslerim ki, dünyanın gelmiş geçmiş en şanslı insanı olduğunuzu hissedersiniz her zerrede…” Domates tohumu ektiğinizde ellerinizin emeğiyle övünebilir, gözünüz gibi baktığınız tohum yeşerirken gördüklerinizle büyülenebilir, canından meyve verdiğinde sevinebilirsiniz artık. Doğanın coşkusunu Tohum Sanatı aracılığı ile Aroma Domates Tohumu’ndan hayatınıza taşımak harika olmaz mı?

    Sırık kokteyl domates familyasından, çok erkenci ürünlerden biri olan kısa boğum aralarıyla ve mükemmel salkımlarıyla Aroma Domates Tohumu, çatlama yapmadan her salkımında 10 ila 14 meyvesiyle hobi bahçenizi şenlendirmeye geliyor. Tadı ve aroması ile sizi fethetmeye geliyor. Meyvelerinin raf ömrünün uzun olduğunu söylemek isteriz, ki siz de davetli misafirlerinize, davetsiz misafirlerinize saklayarak ikram edebileceğiniz bilin.

    Yemeden olmaz. İzlemeden olmaz. Sabrı, emeği, umudu bir tohumun izinden giderek yaşamanın keyfine doyum olmaz. Tohum Sanatı, yüzde 100 doğal Aroma Domates Tohumu’nu, kendi öz yerli sermayesi ile, yılların tecrübe ve birikimi ile hobi bahçenize taşıyor. Size ise bir tohumdan doğacak güzelliği deneyimlemek kalıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.