sadsad x
asdasd

Elips Domates Tohumu

Oval Yumurta Tipi

Yüksel Tohum
Fiyat
:
61,00 TL
Havale ile
:
60,99 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Elips şeklindeki dünyamızın bir yansıması olarak vücut bulmuş Elips Domates Tohumu, domatesin birden farklı surette karşımıza çıkabileceğinin ispatı… Elips Domates doğal mıdır? Evet, %100 doğaldır. Tohum Sanatı yerli üretim olan domates tohumlarını bu dünyanın gizemini çözmek isteyen maceracı ruhlara sunuyor. Bir çocuğun gözünde sadece yemek canlanmasın, domates denildiğinde.. Domatesin bir güzel yemeğe katkısını görebilsin çocuklarımız… Bir domatesin nasıl büyüdüğünü, geliştiğini görebilsin ki, o çocuk kendi büyümesinde verilen emeği, her bir emekteki umudu anlayabilsin.

    Balkonunuzda, hobi bahçenizde ya da evinizin tam da içinde bir saksıda yetiştirebileceğiniz Elips Domates Tohumu’nun, salkımında 6-8 meyve yetişir. Kırmızının en güzel tonlarından birini taşır üzerinde. Meyvesi serttir, çok kaliteli bir üründür. Sırık söbü domatesin çok verimli olduğu söylenebilir.

    Küçük bir tohum bitkiye dönüşür, bitki kırmızı, kabuklu ve sert meyvesini verir, meyve kesildiğinde içindeki cevheri, saklı dünyayı sunar. Böylesine zengin bir oluşuma tanıklık etmek büyük bir şans, büyük bir haz… Tohum Sanatı size işte bu hazzı yaşatmak istedi ve bunun adına Elips Domates Tohumu dedi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.