sadsad x
asdasd

Çiko Domates Tohumu

Çikolata Renkli

Yüksel Tohum
Fiyat
:
62,00 TL
Havale ile
:
61,99 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Sizi biraz eskilere götürmek isteriz. Eski bir sunucu olan Sezen Cumhur Önal’ın” çikolata renkli sanatçı” diye bahsettiğini hatırlar mısınız? Tohum Sanatı sizi bir çikolata renkli sanatçı ile tanıştırmak istiyor. En önemli icrası; tohumundan güçlenerek büyüyen Çiko Domates meyvesidir. Bu güzel eseri çok da uzun olmayan bir sürede, doğadan esinlenerek meydana getiren Çiko Domates Tohumu, spesiyal domates türünden geliyor. Tadı ve aroması dillere destan olan ve uzun yıllar akıldan çıkmayacak bu eser, her bir salkımında 5-7 meyve içeriyor.

    Her bir Çiko Domates benzersiz güzellik taşırken, renginin özgünlüğü, tat ve aromasının farklılığı ile sizi diğer domatesler arasında bir gezintiye çıkararak adeta bir domates gurmesi olmanız yolunda ilerletiyor. Hobi bahçenizde birbirinden farklı bir çok tohumu ekebilir ve adeta bir kültür turuna çıkmış kadar zengin meyvelere ve tatlara ulaşabilirsiniz.

    Tohum Sanatı, bu güzel eseri hayattan keyif almayı bilenlere, hayat şarkısını layığıyla söyleyebilenlere, gözlerinin içi gülenlere armağan ediyor. Yerli ve doğal üretilmiş bir domates tohumu ile mazinizde yer alacak güzel anılara yolculuk etmenin tam zamanı değil mi?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.