sadsad x
asdasd

Yeniçeri Domates Tohumu

Kırmızı Çeri

Yüksel Tohum
Fiyat
:
56,00 TL
Havale ile
:
55,99 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Yeniçeri Domates Tohumu, bildiğimiz çeri (yani kiraz tipi) domates ailesinin bir üyesi. Sırık kiraz domates olarak geçen, yüksek verim alabileceğiniz bir domatese kavuşabilirsiniz.

    Domatesin meyve mi yoksa sebze mi olduğu sorulur çeşitli yerlerde… Her defasında ikilemde kalınır. Hep sebzelerle buluştuğunu düşününce, sebze olduğunu söylemek gelir içimizden. Ama domatesin bir meyve olduğu biliniyor. Ve domatesin bir meyve olduğunu kabul ediyorsak, bunda çeri domatesin o tatlı aromasındandır. Bildiğimiz en güzel kırmızı meyvelere benzeyen Yeniçeri Domates, tanesinin küçük olmasıyla ve salkım yapısıyla “evet, domates meyvedir” dedirtiyor.

    Yeniçeri Domates Tohumu, yuvarlak ve çok sert domatesler verir. Çok yüksek kaliteli bir domates türüdür. Her bir tanesi 10-15 gr. ağırlığındadır. Rengi canlı kırmızıdır. Tohum Sanatı, Yeniçeri Domates Tohumu’nu, ekilecek toprak alanının büyüklüğüne göre paketleyerek sunuyor. Büyükçe bir saksıda da yetiştirilmesi mümkündür, bunun için 10 adet Yeniçeri Domates Tohumu içeren paketi almak yeterlidir. Küçük bir bahçenin küçük bir bölümünde de yetiştirilebilir. Büyük bir serada ya da bir tarlada çok çok daha büyük bir yetiştirme planı için ise 1000 adetlik tohum alma imkanınız da var.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.