sadsad x
asdasd

İstek Biber Tohumu

Uzun, Tokat Dolma

Yüksel Tohum
Fiyat
:
48,00 TL
Havale ile
:
48,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • İstek Biber Tohumu, uzun dolma biber veriyor. Bu dolma bibere Tokat Dolması da deniyor. Çok ince kabuklu olması, onu dolmalarda makbul kılan özelliği… 8 cm uzunluğunda ve 4 cm eninde olan bu biberden dolma yapmadıysanız denemenizi tavsiye ederiz. Bu arada, siz biberi nereden alıyorsunuz?

    Sahi, biberi satın almanıza gerek olmadığını söylememize gerek yok değil mi? Yani, isterseniz bahçenizde de yetiştirebilirsiniz. Oldukça verimli olan İstek Biber Tohumu’nun bitkisi mükemmel ürünler elde etmenizi sağlar. Oldukça güçlü ve verimli olan bu bitki ile kısa sürede kendi biberlerinizi sofranıza hazır olacak derecede büyütebilirsiniz. Bir dolmayı güzel kılan malzemelerinin tazeliğidir. Siz bahçenizin bitkisinden çıt diye kopardığınız andan, içini doldurup pişirme aşamasına ve sofrada sunum anına kadar ne kadar süre geçmesini istersiniz? Bizce bu iş 1 saatte tamam. 

    Tohum Sanatı, bahçenizde yetiştirdiğiniz bitkinin tohumunun %100 doğal olduğunu garanti ediyor. Size içiniz rahat, ürettiğiniz üründen emin ve yaptığınız yemekten memnun bir hayatı vadediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.