sadsad x
asdasd

Acıburun Biber Tohumu

Acı, Köy Biberi

Yüksel Tohum
Fiyat
:
19,00 TL
Havale ile
:
19,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Sağlık sektörünün önemle vurguladığı değerlerden biri sağlıklı gıdadır. Bildiğiniz gibi, düzenli olarak tüketilmesi önerilen gıdaların başında gelen sebzeler hayati önem taşıyor. C vitamini bakımından zengin olan biberlerin, günün en başında, yani kahvaltı öğününde yeme alışkanlıklarımıza eşlik ediyor olması ne güzel…

    Acıburun Biber Tohumu’ndan Acıburun Biber elde edebiliyorsunuz. Biz Türklerin kahvaltıda en çok tercih ettiği türlerden biri olan Acıburun Biber, ince kabukludur ve takribi 17 cm uzunluğunda 3 cm genişliğindedir. Kahvaltı öğününü atlamadan, keyifli yiyecekler eşliğinde tüketenler için bulunmaz bir nimet olan bu biberi hobi bahçenizde, kendi ellerinizle büyütebilirsiniz. Dalından kopararak, tazecikken sofranızda yer verebilir ve bir öğünden başlayarak gününüze yayılan tazelik hissini tam manasıyla yaşayabilirsiniz. 

    Acıburun Biber, bakıldığında paha bakımından ucuz ama değer bakımından büyük bir kazanım oluyor. Ne kadar güzel beslenirsek, sağlığımız o denli yerinde ve bağışıklık sistemimiz o denli gülü oluyor. Fırsatları değerlendirmek, hem göz zevkimize hitap eden bir büyüme sürecine şahit olmak, hem emeklerimizle bir meyvenin şekillenmesine izin vermek hem de iyi beslendiğimizi bilmek bize kendimizi daha iyi hissettiriyor. Tohum Sanatı, bir tohum aracılığıyla hayatın güzelliklerini sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.