sadsad x
asdasd

Doğanay Biber Tohumu

Yeşil, Dolmalık

Yüksel Tohum
Fiyat
:
48,00 TL
Havale ile
:
48,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Yaz aylarında mı seversiniz dolmayı, kış aylarında mı? Etli dolma mı favoriniz yoksa yalancı dolma mı? Her elin sunduğu yemek farklı lezzettedir. Dolmaların lezzeti pişirenlerin parmak izi gibi çeşitlidir. Kimi acılı, kimi fıstıklı, kimi bol maydanozlu, kimi kurutulmuş ürünlü… En güzel dolmayı yapabilmenin bir sırrı da nedir bilir misiniz? Kendi yetiştirdiğiniz dolma biberleri ile dolma yapmak. Pazardan aldığınız taze dolmalardan daha tazesi evinizin bahçesinde de yetişebiliyorsa, neden olmasın…

    Tohum Sanatı, tohum ıslahında devirdiği yıllar içinde, yerli büyük üreticilere hitap ederken, küçük hobi bahçesi olanları, evinin bahçesinin bir köşesini ekmek için kullananları da hiç unutmadı. En değerli ürüne sahip olmak isteyen, emekleri ile üretime katkıda bulunmak isteyen, bu yolla tasarrıf etmek, bu yolla sağlıklı gıdalar tüketmek isteyenleri unutmadı. Son tüketicinin de üretebileceği bir şeyler olduğuna göre kim tüketici olmaktan rahatsızlık duysun?

    Yeşil ve ince kabuklu Doğanay Biber, Doğanay Biber Tohumu’nun bitkisi büyüdükten sonra ortaya çıkan 8-6 cm boyutlarındaki meyvesidir. Çok verimli olan bitkinin meyvesi mis kokuludur ve dalından koparıldığı anda yenmeye hazırdır. Biz dolmanızın çok güzel olacağına eminiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.