sadsad x
asdasd

Mostar Biber Tohumu

Tatlı, Sivri

Yüksel Tohum
Fiyat
:
28,00 TL
Havale ile
:
28,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Uzun ve sivri biberler sevenleri buraya alalım. Biberinizin mis gibi, buram buram kokmasını istiyorsanız ama biberinizin acı olmasını istemiyorsanız, bu nitelikli seçiminize hitap eden Mostar Biber Tohumu tam size göre…

    Tatklı ve çok kaliteli olan, meyvesi 25 ila 27 santim uzunluğunda olan bu güzel biber çeşidini siz, kendi evinizde, bahçenizde, hobi bahçenizde ya da tarlanızda yetiştirebilirsiniz. Çok sayıda mahsul elde edip pazarlarda satanlar, aracılara ürün teslim edenler yok değil. Tohum Sanatı olarak büyük üreticilere hizmet verdiğimiz yıllarımız var. Bir de bitkilere meraklı, küçük de olsa ekerek yaşamayı tercih eden nitelikli yaşamayı amaç edinmiş küçük üreticilerimiz var. Bize göre her türlü üretim ve her türlü üretici çok değerli. Tohumlarımız her isteyene yeterlidir ve her üretenin elinde ayrı bir değerdir.

    Hiç de zor olmayan, ilk kez deneyenin bile başarılı olabileceği biber üretiminin püf noktaları var tabii ki. Bunun için Tohum Sanatı’nın sayfaları sizi aydınlatacaktır. Biberi dünyaya yayan Kristof Colomb bir kere keşfetti Amerika’yı, emin olun, sizin ikinci kez keşfetmenize gerek yok.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.