sadsad x
asdasd

Bafra Biber Tohumu

Orta Acı, Sivri

Yüksel Tohum
Fiyat
:
14,00 TL
Havale ile
:
14,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Parlak koyu yeşil rengiyle ne anlatmak istiyor olabilir bu şair biber? İnce uzun boyuyla, biraz da karizmatik duruşuyla, oldukça sert bir izlenim veriyor değil mi? Acı bir biber bu, kendini böyle ifade etmeyi tercih ediyor.

    Acı biber sevenler ağzının tadını biliyor diyebilir miyiz? Pek tabii ki deriz. Hayattan keyif aldıklarını da çıkarabiliriz bu durumdan. Şok olmaya, hayatın akışını değiştirmeye, bir anda istedikleri tondan çalmaya, istedikleri telden girmeye hazır kişilerin tercihi olmalı. Hayatın verdiği türlü acılardan başka, yeri geldiğinde acıyı özümsemeye ve bir biberin acısı dilde ne kadar kalırsa o kadar acıda kalmaya ve sonra hayatın tatlı yanlarına yönelmeye kalkışanların hikâyesi olmasın bu acı biber meselesi…

    Biz, Tohum Sanatı’yız. İşimiz tohum ıslah etmek ve bitki yetiştirmek. Sebzelere ve meyvelere en doğal yollardan ulaşmak bizim işimiz. En doğalını sunmak, isteyenlere bitki yetiştirmenin yollarını göstermek, bitki yetiştirmenin inceliklerini anlatmak bizim işimiz. Biz anladığımız dilden konuşalım yine de, Bafra Biber Tohumumuz var bizim. Güçlüdür, verimlidir. Bafra Biber Tohumu’muzdan sıcağa ve kurağa dayanıklı bitkiler oluşur. Biberimiz acıdır. İsteyenlere 10 tohumdan 1000 tohuma kadar paketler halinde verebiliriz. İşimiz gücümüz budur. Acı biber sevenlere duyurulur!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.