sadsad x
asdasd

Lokum Kavun Tohumu

Ananas Tipi, Çok Lezzetli

Yüksel Tohum
Fiyat
:
37,00 TL
Havale ile
:
37,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Doğanın bize sunduklarına bakınca hayran kalmamak mümkün mü? Doğanın her bir zerresi büyüyor, değişiyor, başka biçimlerde karşımıza çıkıyor. Bir tohum güzel bir kavuna dönüşüyor. Kavuna dönüşürken o, bir çocuğu büyütür gibi biz, doğa ananın kavunu büyütmesini izliyoruz.

    Lokum Kavun Tohumu da öyle büyüyüp serpilirken, çeşitli anlamlar çıkarabileceğimiz kadar etkileniyoruz. Emeği, umudu, birbiri ile harmanlanmış onca meseleyi görüyoruz kavun büyürken. Suyu az olsaydı ne olurdu, güneş olmasaydı ne olurdu, emeği zamanında ve ölçüsünde tutmasaydık gelişir miydi? Tohum Sanatı, size kavun tohumu veriyor, sizin ayırmayı uygun bulduğunuz bütçe karşılığında. Ama o tohum size sadece bitkisini ve meyvesini vermekle kalmıyor. Büyük bir hayat dersi olarak dikiliyor karşınızda bazen, bazen hayatın herhangi bir alanında karşılaştığınız sorunun cevabını verebiliyor. Sadece var olmakla, sadece kendini gerçekleştirmekle ne çok şey anlatıyor.

    Ananas kavun familyasından Lokum Kavun Tohumu, sarı-turuncu renge sahip, kabuğu çıtırlı olan, aroma ve tat bakımından oldukça iyi bir meyveye dönüşüyor. %100 doğal tohumdan ağırlığı 2-2,5 kg’a ulaşan meyvesini afiyetle yemenizi dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.