sadsad x
asdasd

Karagül Patlıcan Tohumu

Yarı Topak

Yüksel Tohum
Fiyat
:
93,00 TL
Havale ile
:
92,99 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • En çok tükettiğimiz sebzelerden biri olan patlıcanlar her ne kadar birbirine benzese de, türleri bakımından farklılık gösteriyor. Kimi toparlak bir görünümde, kimi uzun… Her patlıcan türünün yakıştığı bir yemek, bir turşu, bir reçel vardır. Patlıcan reçeli denediniz mi sahi?

    En bol bulunan sebzelerden biri gibi gözükse de, vaktinde koparılmış ve beklenmeden kullanılmış patlıcanları yemektir makbul olan. Vaktinde koparılmış derken, koparıldığı anda kullanmak ne mümkün? Malum, her zaman pazara da gidilemeyebilir. Ama bu dert değil. Doğa ana bize en küçücük ekim alanlarında bile toprakla tohumu buluşturmayı ve sebze yetiştirmeyi bahşetmiş.

    Tohum Sanatı’ndan, ilk deneme için ya da alanınız küçük olduğu için, deneme yapmanız için sadece 10 patlıcan tohumu alabileceğinizi biliyor muydunuz? Tabii, aramızda büyük üreticiler de var. Onlar 1000 adet tohum alıyorlar, ustalıkla patlıcan tarlalarını yönetiyorlar.

    Tamamen doğal tohumlarla, çok taze Karagül Patlıcan yiyebilmek zor değil. Karagül Patlıcan Tohumu en iyi mahsulü elde edebileceğiniz hem de %100 yerli sermaye ürünü olarak hayatınıza dahil olmaya hazır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.