sadsad x
asdasd

Gülpembe Domates Tohumu

Pembe Domates

Yüksel Tohum
Fiyat
:
24,00 TL
Havale ile
:
24,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (1)
  • İsmi kadar güzeldir Gülpembe Domates… Gülpembe Domates Tohumu’nu Tohum Sanatından dinlemeye ne dersiniz?

    Gülpembe Domates, pembe rengi ile kendini hemen belli eder. Rengi oldukça parlaktır, göz alıcıdır. Az dilimlidir. Tadı ve aroması çok iyidir. Meyvesinin raf ömrü epey uzundur. Tohumu büyüdükçe Gülpembe meyvesini verir, meyve vermekte nazlanmaz, verimlidir. Her bir meyvesi 250 gr. ağırlığını bulabilir. Sırık pembe domates familyasındandır. Boğum araları kısadır.

    Gülpembe Domates Tohumu toprağını sever, hemen alışır. Yerini beğenmemezlik etmez. Bir saksıda da yetişebilir, hobi bahçenize de yerleşebilir, büyük bir tarlanın yetişen onca mahsülünden biri olmayı da kabul edebilir. Siz yeter ki ona iyi bakacağınıza söz verin. O sözü sizden alır ve yeşillenen yaprakları ile, gelişen meyveleri ile size maniler döktürür. Gelişir, serpilir, büyür ve avucunuzu uzatmanızı bekler. Olgunlaştığında sizinle birlikte sofranızda yer almaktan keyif duyar, orada da yerini beğenir. Siz %100 doğal Gülpembe Domates Tohumu’ndan %100 mutluluk elde edersiniz, o sevinir.

    Tohum Sanatı, yaşama sanatını bilenlere Gülpembe Domates Tohumu’nu sunar. Yaşama sanatını bilenler Gülpembe Domates Tohumu’na nasıl bakacağını kolayca öğrenebilir. Zaten, bazı duyularımız doğuştan gelişmiştir, içgüdüseldir, doğanın kulağımıza fısıldadığı sesleri duyabildiğimiz günler bir tohumu elde etmek kadar yakındır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.