sadsad x
asdasd

Gülköy Domates Tohumu

Dilimli Pembe Köy

Yüksel Tohum
Fiyat
:
178,00 TL
Havale ile
:
177,98 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (2)
  • Bugüne kadar sadece raflardaki ve reyonlardaki domatesler ile haşır neşir olmuşlar köy domatesinin tadını pek az bilir. Ayda yılda rastlayanlar çok sevinir, altın bulmuş gibi olur. Tohum Sanatı ne istiyor dersiniz? Köyünüzü ve tüm köyleri, köylerin tüm özenilesi güzelliklerini evinize getirmeyi… Hobi bahçesinin hayalini kuranlar hemen, şimdi, ilk adımı atmayı istemezler mi? O halde buyursunlar…

    Dilimli köy tipi domates tohumu, erken emeklilik hayali gibi, emekli olunca bir sahil kasabasına, bir köye yerleşip doğal hayatı istemek gibi zor elde edilmeyen, hayatınızın içine kendiliğinden giriveren hayal tadında bir gerçeklik sunuyor. Yüksek verim alabileceğiniz dilimli köy tipi Gülköy Domates Tohumu, sert ve kaliteli ürünler veriyor. Raf ömrü uzun olan Gülköy Domates Tohumunun meyvesi basık ve dilimli bir görünüme sahip. İlkbahar ve sonbahar dönemleri yetiştirmek için uygun dönemlerdir.

    İlk kez domates tohumu yetiştirmeye başlayacaklar için özel not: Yetiştirilmesi ile ilgili her türlü soruyu Tohum Sanatı ekibinin büyük bir ihtimam ve özenle yanıtlayacağını göreceksiniz. Çünkü işin içine ruhunu katan Tohum Sanatı, domates tohumlarının yeni evlerinde çok mutlu olmasını ister.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.