sadsad x
asdasd

Ege Domates Tohumu

Tane, Sırık

Yüksel Tohum
Fiyat
:
66,00 TL
Havale ile
:
65,99 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Tane domates türünün en güzel örneklerinden biri Ege Domates Tohumu… Ege Domates Tohumu her salkımında 5 ila 7 domates tanesini veriyor size… Meyvelerini büyürken izlemek çok keyiflidir. Tohumu ektikten sonra büyümesini beklerken ne kadar sabır süreci gerekse de, kendi bahçenizde, bir hobi olarak verdiğiniz uğraş harika bir sonuca ulaşacak.

    Tohum Sanatı, doğayla baş başa olmak isteyen, bitkilerle iştigal etmek isteyen herkese doğal tohumlar sunuyor. Herkes kendi yetiştirdiği, ne şekilde yetiştiğine emin olduğu sebze ve meyveleri yemenin konforunu yaşamalı, öyle değil mi? Dalından, taze koparılmış bir domatesi sofrasına taşıyabilmeli… Bu bir lüks değil, konforlu hayatın ta kendisi… Bu bir lüks değil, doğal beslenmenin formülü… Hayatın yoğunluğuna, yorgunluğuna katlanabilmenin bir yolu… İyi beslenmek için ödenmesi gereken bir bedel var ise, bu bir bitkinin büyümesi için verilecek emekler olmalı… 

    Ege Domates Tohumu almak ve daha başka domates tohumları ile kardeşçe büyümelerini sağlamak mümkün. Hayattan daha çok keyif almak, günün getirdiklerini kabul ederek, neşe ile dolmak mümkün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.