sadsad x
asdasd

Ceyhan Karpuz Tohumu

Ala, Uzun Oval

Yüksel Tohum
Fiyat
:
37,00 TL
Havale ile
:
37,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • En büyük karpuzlar büyük tarlalarda mı yetişir? Karpuz yetiştirmek için ne kadar alana ihtiyaç vardır? Kendi karpuzumuzu kendimiz üretebilir miyiz? Kendi ürettiğimiz karpuz lezzetli olur mu? Karpuz tohumunun doğal olanını bulabilir miyim? Tohum Sanatı, size %100 doğal, meyvesi 12 kg ile 15 kg arası ağırlıkta olan Ceyhan Karpuz Tohumu’nu öneriyor. Bahçenizde, tarlanızda Ceyhan Karpuz Tohumu’nu yetiştirmek üzere toprağınızla buluşturabilir ve doğanın mucizesine tanıklık edebilirsiniz.

    Oval Crimson Sweet tipi Ceyhan Karpuz Tohumu gerek kırmızı rengi ile, gerekse aroma ve tadıyla tatmin olabileceğiniz karpuzu verecektir. Kabuğunda açık ve koyu yeşil çizgiler bulunur. Karpuzunuzun raf ömrü uzundur. Meyvesini dalından kopardıktan sonra serin ve güneş görmeyen yerde muhafaza etmeniz önerilir.

    Karpuz yetiştirmek konusunda tecrübe sahibi olmasanız bile, Tohum Sanatı web sitesindeki önerileri inceleyebilir ve eğer sorularınız varsa Tohum Sanatı’na yönlendirebilirsiniz. Bir dilim soğutulmuş karpuzu yemek yaz sıcağında nasıl iyi geliyorsa, Ceyhan Karpuz Tohumu’ndan kendi yetiştirdiğiniz karpuzu yemek çok daha iyi ve keyifli gelecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.