sadsad x
asdasd

Yalçın Biber Tohumu

Tatlı, Çarliston

Yüksel Tohum
Fiyat
:
16,00 TL
Havale ile
:
16,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Çarliston biber her mevsim mutfaklarda kullanılan başlıca sebzelerden biri… Yemeğin lezzetini de, besleyiciliğini de arttıran bu önemli sebze aslında sebze değil de meyve… Ama biz sebze olarak görüyoruz, öyleyse sebze demeye devam… Kristof Kolomb sanki sadece Amerika’yı keşfetmiş gibi algılanmasın, bir çok sebze gibi biberi de anavatanlarında keşfetmiş ve dünya topraklarına ulaştırmaya öncelik etmiştir.

    Kristof Kolomb’a ne kadar teşekkür etsek azdır. Yoksa Yalçın Biber Tohumu suretinde birçok biberi büyüten tohumlar ile tanışmak mümkün olur muydu? Tabii biz, 15.yüzyıldan bugüne gelişen biber tohum ıslahında gelinen son nokta olarak, kendi doğal biber tohumumuzu sunuyoruz sizlere. %100 doğal ve yerli olan tohumumuzun meyvesi Yalçın Biber, tatlıdır, parlak yeşil renklidir. Her biber türünün kimliği farklılık gösterir ama içeriğinin zenginliği neredeyse aynıdır. İçindeki vitamin ve mineraller hep faydalı ve hep gereklidir. 

    Dünyanın her yerinde yetişen biberleri siz kendi bahçenizde yetiştirebilir ve diğer biber yetiştirenlerle eş zamanlı olarak aynı emekler ile aynı güzel tatlara kavuşabilirsiniz. Kimi yetiştiriciler büyük kitlelere ulaşacak kadar çok, tonlarca üretim yaparken, kimi tarımcılığa uzak ve bitki büyütme tecrübesi olmayanlar kendilerine yetecek kadar üretiyor. Size Yalçın Biber’i üretmenizi önersek, meyvesini sofranıza koymaz mısınız?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.