sadsad x
asdasd

Vitamin Domates Tohumu

Çilek Tipi Oval Kokteyl

Yüksel Tohum
Fiyat
:
24,00 TL
Havale ile
:
24,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Çilek tipi oval kokteyl domatesin tadına bakmalısınız! En güzel tadı alabilmenin yolu kendi üretiminizi gerçekleştirmekten geçiyor. Nasıl yetiştiğini bildiğiniz, hangi aşamalardan geçtiğine gözünüz ile tanıklık ettiğiniz meyve ve sebzeler her zaman en çok içinize sinen gıdalar olacaktır. Tohum Sanatı doğal domates tohumlarını bulmanız ve en elverişli şekilde yetiştirmeniz için size rehberlik ediyor.

    Vitamin Domates Tohumu sırık kokteyl domates familyasından, çok güçlü bir bitkidir. Her bir salkım 8 ila 12 meyve barındırır. Vitamin Domates Tohumu’ndan yetişen meyvenin rengini alması ve kızarması mükemmel bir güzellikte gerçekleşir. 40-50 gr arası gelen meyvelerin tadı ve aroması oldukça iyidir. Raf ömrü uzun, dayanıklı ve güçlü bir üründür.

    Tohum Sanatı, yediklerinden emin olamayan, iyi beslendiğine ikna olamayan, farkındalığı yüksek, yaşam kalitesinin de yüksek olmasını isteyen kişilere, küçük bir alanda bile olsa kendi toprağında istediği ürünü kendi kendine yetiştirmesine imkan veriyor. Düşlenen hayatı elde etmenin aslında o kadar zor olmadığını, küçük bütçeler ve küçük emekler ile daha güzel bir yaşamın elde edilebileceğini bilmek bir ümitten daha çok, planlanabilir bir gerçektir. Vitamin Domates Tohumu bu yaşadığımız hayatın güzel bir yanıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.