sadsad x
asdasd

Sertel Hıyar Tohumu

Dikenli, Turşuluk

Yüksel Tohum
Fiyat
:
7,00 TL
Havale ile
:
7,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Kornişon turşuyu sevenler buraya… Neredeyse her öğünde, bir çok yemeğin yanında, özellikle de kış aylarında bakliyatlarla güzel giden turşuların en sevilenlerinden biri kornişon turşuyu siz de kendiniz, evinizde yapabilirsiniz. Ama önce kornişon turşuyu siz yetiştirin. Nasıl yetiştiğini bilin ki yediğiniz içinize sinsin. Yediğiniz en güzel kornişon turşu, içinde emeğinizin olduğu, gece gündüz olması için heyecan duyduğunuz yani yapımında sizin elinizin değdiği turşudur.

    Sertel Hıyar Tohumu, kornişon tipi dikenli hıyar yetiştirmenize imkan veren % 100 doğal bir tohumdur. Yeşil renkli, sert olan meyvesinin bir güzel özelliği, meyvenin içinde boşluk olmamasıdır. Diğer güzel özelliği ise yine meyvede istenmeyen acılaşmanın olmamasıdır. Her bir meyvenin boyutu 8-10 cm aralığındadır.

    Tohum Sanatı, Sertel Hıyar Tohumu’nu, yetiştiricinin isteğine göre uyarlayarak çeşitli alternatifler biçiminde satışa sunuyor. Dilerseniz 10 tohum alabilir, dilerseniz 1000 tohum alabilirsiniz. Yetiştirme kapasitenize bağlı olarak özgür seçimler yapmanız mümkün. Tohum Sanatı için yetiştirmektir önemli olan ve bunun 1’i, 1000’i yoktur. En değerli tohum ekilendir ve ekildiyse mutlaka doğadan bir güzel karşılık alır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.