sadsad x
asdasd

Pekbal Domates Tohumu

Kırmızı Çeri

Yüksel Tohum
Fiyat
:
96,00 TL
Havale ile
:
95,99 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Tamamen doğal olan domates tohumlarını büyük bir özen ve ihtimamla geliştiren Tohum Sanatı, Pekbal Kırmızı Çeri Domates Tohumu’i evinize getiriyor. Doğanın cömertliğine hayran bıraktığı, bol meyve veren domates tohumları hobi bahçenizde bolluğu ve bereketi en derinden hissetmenizi sağlayacak.

    Oval biçimdeki bu kiraz domates tat ve aroma bakımından çok üstündür ve yemekten keyif alacağınız bir üründür. Cemal Süreyya’nın “kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı” diyerek mutluluğun tarifini verdiği dizelerinde bahsettiği kahvaltı sofrası domatessiz düşünülebilir mi?

    Pekbal Kırmızı Çeri Domates, doğanın sunduğu güzelliklerden sadece biri. Her bir salkımında 20 ila 30 arası meyve veren Pekbal’ın raf ömrü de uzun. Dalından kopardıktan sonra uzun süre tazeliğini koruyor.

    %100 yerli sermaye, %100 doğal, %100 ilgi, emek ve sevgi ile gelişen Pekbal Kırmızı Çeri Domates Tohumu, hobi bahçenizin en albenili, rengi ile en çok yanına çağıran bitkisi olmaya aday… En canlı, en tatlı kırmızısı ile albenili Pekbal kendini sergilemeye meraklıdır, sofradaki sunumu için çok özen göstermenize gerek bile kalmayacak. Tohum Sanatı, Pekbal Kırmızı Çeri Domates Tohumu’nu en elverişli şekilde yetiştirmeniz için her daim yardımcı olacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.