sadsad x
asdasd

Mozayik Hıyar Tohumu

Dikenli, Turşuluk

Yüksel Tohum
Fiyat
:
14,00 TL
Havale ile
:
14,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • İlle de ev turşusu yemek isteyenlerin var bir sebebi.. Geçmişten gelen bir alışkanlık, aile büyüklerinin bin bir emekle hazırladığı turşular neden unutulmuyor? Çünkü içinde sabır vardı o ev turşularının içinde… Yetiştirirken ayrı bir çaba, turşu bidonuna sıra sıra yerleştirilirken ayrı bir çaba, turşunun olgunlaşması beklenirken, o bidonu doğru zamanda açmasını bilmek bile çaba... Çünkü ne kadar erken açarsan o kadar oksitlenme riski olur, oysa turşunun dayanıklılığı ile koca bir yılı devireni makbuldür.

    Ev turşusu yapan büyüklerimizin ömrü bol olsun, gelenekleri sürdüremiyor birçok yeni kuşak evladı. Bir kısmı yoğunluktan, bir kısmı da nasıl yapıldığını bilmediğinden… Büyüklerimizin hoş görüsüne sığınarak, Tohum Sanatı olarak Mozayik Hıyar Tohumu’nu tanıtmakla işe başlamak istiyoruz biz. Kornişon tipi dikenli hıyar familyasından olan Mozayik Hıyar Tohumu, boğum araları orta, koltuklu, güçlü bir bitkidir. Meyvesi ise koyu yeşil, kaliteli ve verimlidir.

    %100 doğal tohum güvencesi sunan Tohum Sanatı, ancak ev turşusu yediğinde kendini iyi hisseden, geleneklere bağlılığı ile gelecek kuşaklara aktarabileceği bir çok tarif bilen emektar yüreklere sesleniyor. O gelenek bozulmayacak! Bu hıyar, hobi bahçenizde yetişebilecek, gerekirse sadece bir saksıda büyüyecek, evet belki biraz emek, belki biraz zaman gerekecek ama o meyve dalında büyüyecek. Ve o turşu bu sofraya konacak!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.