sadsad x
asdasd

Moda Domates Tohumu

Sarı, Kokteyl

Yüksel Tohum
Fiyat
:
133,00 TL
Havale ile
:
132,99 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Tohum Sanatı, tamamen doğal ve % 100 yerli sermaye ürün olan Moda Domates Tohumlarını bahçenize taşıyor. Süs bahçenizi baktıkça keyif alacağınız bir şekle getirmek için değerlendirebileceğiniz Moda Domates Tohumları kokteyl domates türünde çilek tipi özel bir üründür. Sarı ile turuncu arasındaki bir renk diliminde kalan meyvesinin görünümü şaşırtıcı bir etki yaratıyor.

    Her bir salkımında 14 ila 16 meyve gelişen Moda Domates Tohumu albenisi ile baharın neşesini getiriyor. Dalından koparılmış tazecik bir meyveyi yiyor olmak, düşününce insanın ömrüne ömür katıyor.

    Tohum Sanatı en kaliteli, en lezzetli tohumları sunuyor, bir başka deyişle her biri ayrı mükemmellikte olan tüm ürünleri birbirine arkadaş ediyor. Hayatın sunduğu güzelliklerden sadece biri olan Moda Domates Tohumu kendini hiç küçümsemiyor. Biliyor ki, kendisi de dâhil olmak üzere tüm biricik tohumlar güzel ve büyük bir resme hizmet ediyor. Bir evin küçük bahçesini, bir tarlanın can köşesini, bir insanın kalbini güzellikle dolduruyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.