sadsad x
asdasd

Barut Biber Tohumu

Jalopon Tipi, Çok Acı

Yüksel Tohum
Fiyat
:
43,00 TL
Havale ile
:
43,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • İşte acı biber severlerin gönlünde taht kurmuş yegâne biber. Acısı daha renginden ve biçiminden belli olan Jalapeno cinsini ancak acıyı yeme cesareti olanlar alır ve tadar. Tiryakilik derecesinde bağımlılık yapan, bir kere tutuldu mu her öğünde tüketilmek istenen bu biber cinsi ancak cesur olanların harcıdır. Jalapeno biber familyasından Barut Biber Tohumu, meyvesini verdikten sonra çeşitli şekilde tüketime hazır dillere destan bir gelecek yaşar. Kimi çiğ ve taze iken tüketmeyi tercih eder, kimi ise turşusu ile tüm mevsimlerde ve öğünlerde tüketmeyi ister.

    9 ile 11 santim boyları arasında olan meyvesi çoğunlukla dilimlenerek turşu formuna getirilen Barut Biber Tohumu, biberlerin en ünlüsünü yetiştirmenizi sağlar. Acı olan bu biber, doğa koşullarına da uyumludur. Soğuk ve çetin kışlarda dayanıklılık gösterir. Zaten jalapenodan da bu beklenir.

    İki çeşit biber seven vardır, biber seven ve jalapeno kadar acı biber seven. Siz eğer ikinci gruba dâhilseniz kendi jalapenonuzu kendiniz yetiştirin. Afiyetle yiyeceğinize emin olduğunuz bu biber için çarşı pazar dolaşmayın. Her daim evinizde, her daim bahçenizde bulunsun, yoksunluk hissetmeyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.