sadsad x
asdasd

Asya Domates Tohumu

Beef Tipi, Tane

Yüksel Tohum
Fiyat
:
16,00 TL
Havale ile
:
16,00 TL
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Detayı
  • Yorumlar (0)
  • Kıpkırmızı domatesleri dalından koparmaya kıyamayacaksınız belki, izlemek daha güzel gelecek. Belki yeterince olgunlaşmış mıdır acaba diyecek, koparmak için bir gün daha bekleyeceksiniz. Duygularınızı harekete geçirecek bir deneyim… Bitkinin dilinden anlamaya çalışmak, bitkiyi dinlemek, meyve verdiği için teşekkür etmek… Tohum Sanatı size domates tohumu ile iyiliği ve güzelliği, anlayışı ve hoşgörüyü, hizmeti ve minneti sunuyor. Hepsi iç içe, birbirinden ayrılmaz bütün… İşte yaşama sanatının bir küçük anahtarı daha…

    Asya Domates Tohumu, henüz gelişme aşamasında iken patlayan filizi ile teşekkür edecek. O dalındaki meyvesinden yayılan keskin kokusu ile size teşekkür edecek. Ağzınıza yerleşen muhteşem aroması ile size teşekkür edecek.

    Asya Domates Tohumu’nun bir sözcüsüyüz biz Tohum Sanatı olarak. O size, “Ben doğalım”, “Ben Türkiye’de, bu ülkede, bizim ülkemizde üretilmiş yerli bir tohumumum” diyecek. Asya Domates Tohumu’nu nasıl yetiştirilmek istediğini anlatacağız size izler Tohum Sanatı olarak. Bir tohumun bir bitkiye dönüşüne tanıklık edeceksiniz. Doğa ananın emanetini sunuyoruz size Asya Domates Tohumu ile… Ona gözünüz gibi bakacağınızı biliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.