sadsad x
asdasd

3'lü Domates Tohumu

Kaplan, Moda, Pekbal

Yüksel Tohum
Fiyat
:
375,00 TL
Havale ile
:
374,96 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Detayı
 • Yorumlar (0)
 • 3'ü 1 Arada Domates Tohumları

  Kaplan Domates Tohumu 10 Adet

  Moda Domates Tohumu 10 Adet

  Pekbal Domates Tohumu 10 Adet

  Güzel yaşama sanatının eşsiz birer sanatçısı değil miyiz hepimiz? En güzeli, en keyiflisi, en konforlusu nasıl meydana gelir sorusunun yanıtı “biraz hayal, biraz emek” olsa gerek.

  Tohum Sanatı, doğal yaşamayı arzu edenlerin ve doğal beslenmeyi önemseyenlerin hoşuna giden bir önerme sunuyor. Hobi bahçenizde, doğal melezleme yöntemleriyle elde edilen tohumlarımızdan oluşan 3’ü 1 arada paketimize yer vermeye ne dersiniz?

  10 adet Kaplan Domates Tohumu, 10 adet Moda Domates Tohumu, 10 adet Pekbal Domates Tohumu bir arada hobi bahçenizi renklendirmek ve sofranızın lezzetini arttırmak için bir arada..

  Spesiyal domates türlerinden olan Kaplan Domates, her salkımında 8 ila 12 domatesi bulunduran kırçıllı bir renk yapısına sahiptir. Yüksek oranda likopen içerir, bu bilgi domatesten sağlığa olumlu katkısını ortaya koyan ince bir detaydır. Çilek tipi kokteyl domates türlerinden biri olan Moda Domates turuncu renktedir, boğum araları kısadır. Kiraz domates familyasından Pekbal Domatesin salkımında 20 ila 30 domates bulunur.

  Tadına ve aromasına hayran kalacağınız Pekbal Domates, Moda Domates ve Kaplan Domates rengiyle, kokusuyla, tadıyla size yaşadığınızı hissettirecek bir karma… Emek verilen her şeyde olduğu gibi, domates tohumlarınızın yetişmesinde de sevgi, umut ve ilham olmazsa olmazlar..

  Tohum sanatı size sadece domates mi sunuyor? Bize kalırsa, çok daha fazlası..

 • Önerilenler Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.